DITOM Construction s.r.o.

Kovové palety

Pevné a kvalitní palety s dlouhou životností

Pro naše zákazníky vyrábíme kovové palety z válcovaných profilů vlastní výroby. Výrobek je pevné a odolné konstrukce a je určen do provozů, ve kterých jsou kladeny velké nároky na odolnost a výdrž palet, jsou tedy vhodnou alternativou pro dřevěné a plastové palety. Kovové palety dodáváme pro firmy, které na nich skladují odlitky, licí formy, těžký materiál a podobně. Naše palety jsou pravidelně testované a je na ně vydán certifikát o provedených zkouškách. Kovové palety vyrábíme nejen v nejpoužívanějším rozměru 1.200 x 800 mm, ale i přímo podle potřeb zákazníka. Palety jsou v některých případech opatřeny dřevěným podkladem pro zvýšení třecí síly mezi materiálem a paletou.

Speciální požadavky:

Jestliže jste nenalezli v naší nabídce vhodnou verzi kovové palety, která by Vám vyhovovala do Vašeho provozu, případně máte-li na námi vyráběné kovové palety specifické požadavky, napište nám je. V případě, že bude možné těmto požadavkům vyhovět, zašleme Vám naši cenovou nabídku. Pokud paletu podle uvedených požadavků nebude možné vyrobit, nabídneme Vám naše řešení. Není problém zaslat vzorky palet na odzkoušení a případně je pozměnit či upravit dle Vaší potřeby.

Barevné provedení kovových palet: v základní barevné úpravě jsou kovové palety v modré barvě RAL5005, ale můžeme vám je dodat v barvě podle vašeho přání. Palety vám můžeme dodat i s úpravou ližin, které jsou ze spodní části opatřeny plastovými lištami, které zabraňují poškození podlahy, při posunu palety po podlaze.

Barevné provedení kovových palet:


RAL5005

RAL9002

RAL7035

RAL1021

RAL3016

Přepravní obaly:

Jsme schopni vám také nabídnout přepravní obalovou techniku, jako jsou dřevěné nebo plechové přepravní obaly pro vaše výrobky nebo materiál. Dřevěné výrobky jsou s atestací Státní rostlinolékařské správy o ošetření dřeva. Lze je tedy použít pro mezikontinentální lodní přepravu.

Z realizací zakázek firmy DITOM Construction s.r.o.