DITOM Construction s.r.o.

Regálové systémy

Snadné a spolehlivé řešení skladů

Spolehněte se na regály, které se přizpůsobí skladovaným předmětům i materiálům a zároveň nabídnou maximální využití prostoru. Prohlédněte si možnosti, které jsme pro vás připravili, a vyberte si z různých typů regálů. Preferujete řešení na míru? Navrhneme, vyrobíme a namontujeme vám i speciální regály přesně podle vašich představ.

Paletové regály - Skladování paletovaného zboží

Obrázek: regal-pro-slad-podlahovych-sterek.jpg Paletové regály umožní skladování zboží na paletách v několika vodorovných úrovních nad sebou. Naše regály kompletně vyrábíme, od válcování profilů přes jejich svařování a lakování po závěrečnou montáž na místě. Všechny regály jsou certifikované na svou nosnost ve Strojírenském zkušebním ústavu. Jejich kvalitě 100% věříme, a proto na ně dáváme záruku 10 let. Paletové regály nabízíme ve dvou úrovních nosnosti, 500 kg a 1000 kg na paletové místo.
Více o paletových regálech

Policové regály - Skladování drobného zboží

Obrázek: policovy-regal-vyskove-stavitelne-patky-1.jpg K uskladnění menšího zboží nebo hotových výrobků zvolte policové regály. Hodí se do příručních skladů nebo archivů. Jejich montáž i demontáž jsou snadné, jednoduše tedy regál přestěhujete, kdykoli si vzpomenete. Zároveň jsou ale pevné a kvalitní. Máte atypický prostor nebo chcete místo ve svém skladu využít opravdu na maximum? Nechte si vyrobit regál na míru podle svých požadavků a rozměrů místnosti. 
Více o policových regálech

Konzolové regály - Skladování tyčového zboží

Obrázek: konzolove-regaly-pro-sklad-desek.jpg Konzolový regálový systém představuje ideální řešení pro ukládání podlouhlých materiálů v celé jejich délce. Je vhodný pro skladování tyčového materiálu, trubek, dřeva, plechů a podobně. Výhodou tohoto systému je vysoká nosnost a schopnost pojmout takový materiál, který není možné žádným jiným způsobem umístit do jiných typů regálů. Jejich montáž je tak snadná, že regál během chvíle složíte, rozložíte i přestěhujete.
Více o konzolových regálech

Speciální regály - Regály na zakázku

Obrázek: regal-na-skladovani-kobercu-1-1.jpg Paletový a policový regálový systém umožňuje řadu modifikací a změn, které dokáží vytvořit 100% vyhovující a maximálně praktický úložný prostor pro jakýkoli sklad, archiv nebo halu. Máte speciální požadavek nebo přání, které překračuje možnosti běžných modifikací? Nechte si vytvořit speciální regál – od návrhu přes výrobu až po instalaci. Fantazii se meze nekladou a bude-li to vyrobitelné, rádi vám takový regál dodáme. 
Více o speciálních regálech

Z realizací zakázek firmy DITOM Construction s.r.o.