DITOM Construction s.r.o.

Montované haly a sklady

Nabídka výroby a montáže hal

Již od roku 1998, vyrábíme pro naše zákazníky montované haly. Zabýváme se výrobou hal do rozpětí 20 metrů a výšky 6 metrů v boku haly. Širší haly můžeme nabídnout v řešení vícelodních konstrukcí. Rozměry a provedení konstrukcí hal vychází z rozsahu povolení výrobní skupiny EXC2. Haly můžeme dodat v zatepleném i nezatepleném provedení. Konstrukce jsou řešeny jako montované, to umožní kromě snadné montáže i případnou demontáž, nebo rozšíření stávajících konstrukcí. Každá konstrukce haly je řešena individuálně a proto se můžeme snadno přizpůsobit vašim požadavkům, které by vaše nová hala měla splňovat.

Z realizací zakázek firmy DITOM Construction s.r.o.

  • Obrázek: mala-hala-v-praze.jpg
  • Obrázek: montovana-hala-opravna-nakladnich-aut.jpg
  • Obrázek: sklad-nezateplena-hala.jpg
  • Obrázek: hala-s-otevrenou-stenou.jpg
  • Obrázek: nezatepelna-hala-sklad-vyrobku.jpg

Ocelová konstrukce:

Konstrukce haly se skládá ze sloupů, vazníků, vaznic, pažníků a zavětrování. Dále pak doplňkových konstrukcí pro osazení vrat, dveří a oken. Vaznice a pažníky jsou z válcovaných profilů "C" a "Z" v pozinkované úpravě. Ostatní konstrukce je standardně opatřena povrchovou úpravou tvořenou dvousložkovou polyuretanovou barvou, nejčastěji v odstínu RAL9002, tedy ve světle šedé barvě. Provedení ocelové konstrukce vychází z projektové dokumentace, která je součástí každé námi dodávané haly. Střecha haly může být v dvojím provedení. Se sedlovou nebo pultovou střechou. Sklon střechy se volí dle umístění haly, dle sněhových skupin.

Montované haly - opláštění a zastřešení:

Každá konstrukce haly může být opláštěná a zastřešena čtyřmi druhy opláštění.

Základní provedení je trapézový plech, který dodáváme ve dvou variantách povrchové úpravy. V provedení Aluzinek nebo lakované úpravě. Na střechy používáme trapézové plechy o výšce min. 40 mm a síle plechu min. 0,75 mm. Na opláštění stěn pak nejčastěji plechy s výškou 35 mm a síle plechu cca 0,63 mm.

Další provedení jsou tepelně izolační panely, které se liší svým jádrem. Nabízíme s polystyrénové, polyuretanové, nebo panely s jádrem z minerální vlny. Nejčastěji jsou používané panely s polyuretanovým jádrem, které jsou vhodným kompromisem. Na rozdíl od polystyrénových panelů mají vyšší tepelně izolační vlastnosti a dobré protipožární vlastnosti. Panely s jádrem z minerální vlny jsou pak určeny pro stěny s vysokou protipožární odolností.

Další stavební prvky a možnosti rozšíření dodávky stavby:

  • Sekční vrata s elektrickým nebo manuálním pohonem
  • Dvoukřídlá vrata nebo vrata zajíždějící
  • Okna, dveře a další vstupní otvory
  • Prosvětlovací prvky v provedení do střešních i stěnových panelů
  • Odvětrávací prvky

Z realizací zakázek firmy DITOM Construction s.r.o.